Privatumas ir Autorinės Teisės | Spalvotas Spausdinimas

Privatumas ir Autorinės Teisės

Privatumas “Spalvotas Spausdinimas” tinklapyje

Administruodami interneto svetainę bei diagnozuodami sutrikimus serverio darbe, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. Taip daro absoliučios daugumos interneto serverių administratoriai. IP adresas taip pat gali būti panaudotas identifikuojant lankytoją ir renkant sociologinę informaciją. Panaudodami „sausainėlius“ (cookies), galime pateikti lankytojų interesams specialiai pritaikytą turinį ir išsaugoti jų lankymo istoriją.

Svetainėje pateikiamose užsakymo formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą, savo telefono numerį, el.pašto adresą), demografinius duomenis (pavyzdžiui, amžių ar lytį) bei skaitmeninius duomenys (failus). Renkami demografiniai duomenys gali būti naudojami siekiant svetainę geriau pritaikyti konkretaus lankytojo poreikiams, demonstruoti specialiai pagal jo poreikius atrinktą turinį ir pranešimams apie naujaus produktus, paslaugas bei akcijas. Lankytojas gali reikalauti nutraukti jo asmens duomenų tvarkymą, susiekdamas su mumis el. paštu.

Svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Mes neatsakome už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

Jei dėl šio privatumo politikos aprašymo ar svetainės lankomumo duomenų rinkimo ir naudojimo metodų Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu.

Autorinės Teisės

Draudžiama be tinklapio spalvotas-spausdinimas.lt savininko sutikimo platinti esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.

spalvotas-spausdinimas.lt neatsako už pateikiamos informacijos naujumą, tikslumą ir padarinius, kurie gali kilti dėl naudojimosi tinklapyje spalvotas-spausdinimas.lt pateikta informacija.

Visais klausimais dėl autorinių teisių bei spalvotas-spausdinimas.lt esančios medžiagos panaudojimo kreipkitės el. paštu.