Įrišimo paslaugos | Spalvotas Spausdinimas

Įrišimo paslaugos

Įvairūs įrišimo būdai

Atspausdintus leidinius ir dokumentus profesionaliai įrišame. Įrišimui naudojame kietus ir minkštus viršelius, natūralios odos ir tekstilines nugarėles, PerfectBind, metalinės spiralės, plastikinės spiralės technologijas. Įrišimo medžiagas ir spalvas parenkame pagal kliento pageidavimus. Studentų sesijos metu dirbame sekmadieniais. Daugiau informacijos apie mūsų tiekiamas įrišimo paslaugas ir jų kainas rasite šiuose skyriuose:

Įrišimo į kietą viršelį paslaugos

Kietas viršelis

Įrišame atspausdintą informacinę medžiagą, knygas, žurnalus į prestižinius kietus viršelius. Kietas įrišimas idealiai tinka baigiamiesiems darbams, įvairiems vadovams, įvairioms ataskaitoms, pasiūlymams ar firmos prezentacinei medžiagai įrišti.

(daugiau | kainos ...)
PerfectBind dokumentų įrišimo paslauga

Terminis PrefectBind (kieta nugarėlė)

PerfectBind įrišimo būdas terminių klijų pagrindu sutvirtina lapus naudojant tekstilinę nugarėlę. Siūlome įvairių spalvų nugarėles. Viršutinio ir apatinio viršelio lapus galima pasirinkti iš įvairių medžiagų.

(daugiau | kainos ...)
Dokumentų surišimas metaline spirale

Metalinė spiralė

Metalinė spiralė, tai jau seniai naudojamas įrišimo būdas įvairiai prezentacinei medžiagai, valgiaraščiams, vadovams, instrukcijoms, metinėms ataskaitoms, finansinėms ataskaitoms ir kitiems jūsų dokumentams įrišti.

(daugiau | kainos ...)
Dokumentų surišimas plastikine spirale

Plastikinė spiralė

Plastikinė spiralė, tai labiausiai paplitęs įrišimo būdas. Naudojame spirales įvairių spalvų ir dydžių. Šis įrišimo būdas yra labiausiai tinkamas įrišti laikiniems, mažą vertę turintiems dokumentams.

(daugiau | kainos ...)

Raktažodžiai / Sinonimai

įrišimas, kietas viršelis, metalinė spiralė, palstikinė spiralė, segimas, natūralios odos nugarėlės, tekstilinės nugarėlės, PerfectBind, knygų remontas, knygų restauravimas, įrišimas sekmadienis