Spausdinimo paslaugos | Spalvotas Spausdinimas

Spausdinimo paslaugos

Spausdinimo paslaugos

Spausdiname įvairaus formato leidinius, dokumentus bei kitą informacinę medžiagą. Spausdinimui naudojame skaitmeninės spaudos (lazerinė spauda), ofsetinės spaudos, o taip pat folijavimo technologijas. Leidinius įrišame į kietus ir minkštus viršelius. Studentų sesijos metu dirbame sekmadieniais. Mūsų kainas ir papildomą informaciją apie naudojamas spaudos technologijas bei spaudos pavyzdžius rasite šiuose skyriuose:

Skaitmeninio spausdinimo paslaugos

Skaitmeninis (lazerinis) spausdinimas

Ši paslauga yra skirta baigiamiesiems darbams, reklaminei medžiagai, ataskaitoms, etiketėms bei kitiems nedidelio tiražo leidiniams spausdinti.

(daugiau | kainos ...)
Ofsetinis spausdinimas

Ofsetinė spauda

Ofsetinės spaudos technologiją naudojame didesnio tiržo - nuo 300 egzempliorių leidiniams spausdinti. Ši technologija garantuoja aukštos kokybės sodrias spalvas ir didelę optinės gebos raišką.

(daugiau | kainos ...)
Folijuota emblema, auksinė folija

Folijavimas

Ant prestižinių viršelių, vizitinių kortelių ir kitų dokumentų užspausdiname tekstus ir grafinius vaizdus (emblemas, logotipus) metalizuota folija. Folijos įvairių spalvų.

(daugiau | kainos ...)

Raktažodžiai / Sinonimai

spausdinimo paslaugos, spausdinimas, lazerinis spausdinimas, ofsetinis spausdinimas, folijavimas, spauzdinimas, spausdinimas vilniuje, spaustuvė